Szybki kontakt: 510 793 733

O nas

Niebo to synonim raju i wiecznego szczęścia, ślub zaś, to wydarzenie budzące w nas skojarzenia z najpiękniejszymi uczuciami jakie towarzyszą nam w życiu, dlatego naszym celem jest dzielenie z Wami pięknych momentów, nierozerwalnie związanych z miłością, wiernością i wiecznym szczęściem.
Dzięki naszej biżuterii, skrupulatnie dobieranej przez specjalistów i tworzonej z najwyższej jakości materiałów, możecie Państwo uświetnić ważne życiowe momenty i decyzje, a także sprawić, że osoba przez Was obdarowana poczuje się wyjątkowo.
Ciągłe poszukiwania nowych, doskonalszych wzorów i inspiracji to nasz cel, dzięki któremu zdobywamy niewymierne doświadczenie, tak jak i niemierzalna jest siła miłości, ale dzięki temu jesteśmy przekonani i zapewniamy Was, drodzy Klienci, że nasze wyroby będą z Wami na dobre i na złe.
Zaręczyny czy ślub to okoliczność nierozerwalnie związana z biżuterią, która stanowi swoisty symbol składanej przysięgi, dlatego dokładamy wszelkich starań aby te nacechowane emocjonalnie wydarzenia, zwieńczone były doskonałymi pierścionkami zaręczynowi i obrączkami oraz służymy pomocą w doborze idealnych produktów.

Dlaczego my

Do każdego zakupu dołączamy certyfikat potwierdzający jakość oraz masę cennego kruszca w produkcie.
Niezależnie od ceny zakupu gwarantujemy Ci zawsze bezpłatną przesyłkę, która zawsze jest przez nas dodatkowo ubezpieczona!
Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w ciągu maksymalnie 48 godzin. Jeśli złożysz zamówienie rano jest duża szansa, że paczkę otrzymasz od nas już następnego dnia!
W Ślubnym Niebie masz gwarancję najwyższej jakości i staranności wykonania. Pierścionki to nasza pasja!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj 15% rabatu na wszystkie zakupy!