Szybki kontakt: 510 793 733

Zasady zwrotów

 1. Klient, który jest konsumentem, który dokonał zakupu w naszym sklepie internetowym, może w terminie 14 dni od chwili otrzymania towaru, odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podawania przyczyny.
  Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży składając nam oświadczenie o odstąpieniu.
  Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres tj.:
  ul. Ulanowska 20A, 04-859 Warszawa.
  lub też mailowo na adres: kontakt@slubneniebo.pl
 2. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
  Konsument ma obowiązek zwrócić do nas towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru na nasz adres przed upływem tego terminu.
 3. Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostawy towaru do konsumenta. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania z powrotem towaru lub dostarczenia przez konsumenta dowodu odesłania towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 4. Jeżeli konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez nas, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
  W wypadku odstąpienia konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
 5. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.
 6. Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument chyba, że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Dlaczego my

Do każdego zakupu dołączamy certyfikat potwierdzający jakość oraz masę cennego kruszca w produkcie.
Niezależnie od ceny zakupu gwarantujemy Ci zawsze bezpłatną przesyłkę, która zawsze jest przez nas dodatkowo ubezpieczona!
Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w ciągu maksymalnie 48 godzin. Jeśli złożysz zamówienie rano jest duża szansa, że paczkę otrzymasz od nas już następnego dnia!
W Ślubnym Niebie masz gwarancję najwyższej jakości i staranności wykonania. Pierścionki to nasza pasja!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj 15% rabatu na wszystkie zakupy!